Whatsapp

Neslihan KILIÇ Kimdir?

 

Aile ve profesyonel yaşam koçluğu yapmakta olan Neslihan Kılıç, 1974 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisans, Sorbonne Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesinde yüksek lisans ve EHESS Üniversitesi sosyoloji bölümünde de kadın çalışmaları üzerine araştırmalar yapmıştır.  Gazi üniversitesi Sosyoloji bölümünde kadın çalışmaları kapsamında projelerde yer almıştır.

İnsanların yaşamlarına dokunup, yaşamlarında farkındalık sağlamayı ve özellikle kadınların gelişimine katkıda bulunmayı misyon edinen Neslihan Kılıç, 2015 yılından beri Aile danışmanlığı, 2016 yılından beri aktif olarak yaşam, öğrenci ve aile koçluğu yapmaktadır. ICF Belçika, EMCC, ve birçok koçluk kurumundan yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu, aile ve ilişki koçluğu alanlarında eğitim ve mentorluk eğitimi almıştır. 2017 yılından sonra aldığı duygu terapisti eğitimi ile duygu koçluğu alanına girmiştir. 2020 yılında Mehmet Kılıç ile kurdukları Brussels Coaching Academy’de kendi oluşturdukları “Duygu koçluğu” konseptinde eğitimler vermektedir.

Belçika’da profesyonel ve aktif olarak koçluk yapmakta olan Neslihan Kılıç, bireysel koçluk seanslarının yanı sıra, koçluk, mentorluk ve aile eğitimleri, çeşitli seminerler ve workshoplar da düzenlemekte ve Brussels Coaching Academy’de aktif olarak eğitimler vermektedir.
Şu anda da Brüksel’de yaşamakta olan Neslihan Kılıç, evli ve üç çocuk annesidir.