Whatsapp

Kişisel Gelişim Eğitimleri

 

Hayatınızda katkı sağlamak için size özel paketler hazırladık.

 

ONLİNE ULUSLARASI SERTİFİKALI EPİGENETİK BİOENERJİ MASTER EĞİTİMİ

*İÇİNİZDEKİ ŞİFACIYLA TANIŞIN
KENDİNİZE VE ÇEVRENİZE HEM RUHSAL, HEM DE BEDENSEL ŞİFA DAĞITIN.*
 

Eğitmen: Mehmet Kılıç 

 

Eğitim süresi: 14 Saat Uygulamalı ve Etkileşimli Eğitim + Uyumlama

Eğitim ücreti: 300 €

SATIN AL

Bioenerji eğitimi nedir?

 Bioenerji kelime anlamı olarak doğal olan enerji yani yaşam enerjisidir. İnsan organizması yalnızca moleküllerden oluşan fiziksel bir yapıya sahip değildir. Aynı zamanda bir enerji alanına da sahiptir. Bu enerji alanlarında insanda zaten var olan normal pozitif enerji ile birlikte vücutta hasta bölgelerin ürettiği olumsuz enerji olan negatif enerji bulunur. Bioenerji uzmanı, vücudun enerji sistemindeki bozulmaların yol açtığı rahatsızlıkların iyileşmesine yardımcı olur. Alternatif tıp yöntemlerinden biri olan bioenerji, modern tıbba yardımcı alanlardan birisidir.  

Eğitimin amacı:

Doğru teknikler ile birlikte doğru enerji yönetilmesiyle hastalıklardan kısa sürede kurtulma ve duygu durumunun ve sosyal hayatın hızlı bir şekilde iyileşmesini amaçlamaktadır.

İnsanları ayaktan tutan aslında yaşam enerjisidir. Bioenerji, enerji alanında bir olumlu enerji aktarma yöntemidir. Böylece yaşam enerjisi yükselir. Bu nedenlerle bioenerji talep gören enerji çeşididir. Yaşam enerjisi yani kozmik enerji insanda var olan enerjinin bir parçasıdır. Enerjinizin yükselmesi ve kendinizi daha güçlü hissetmeniz, bioenerji çalışmaları içinde bulunduğunuz süreci kolaylaştırır. Bu eğitimlerde bedenin bilinçsiz akıl ve enerji dengesi ile direkt temasa geçilir. Bu temaslarda bizim iyi olmamızı engelleyen kapıların açılması sağlanır. İdeal olan enerji akışına kavuşmamız sağlanır. Bio enerji eğitimlerinde geçmişe bağlı birçok hastalığımızın kökleri takip edilerek dengesizliğin takibi yapılır.

Duygusal bağlarımızı keşfederiz. Bio enerjinin dengelenmesi doğu ve batı tıbbının bir sentezi olarak görülür. Bio enerji eğitimlerinde  kişinin hayat enerjisi üzerindeki negatiflikleri ortadan kaldırmak için vücudun enerji dengelerinin yeniden düzenlenmesi amaçlanır. Modern tıp yöntemleriyle birlikte insan sağlığının düzelmesi ve korunması amaçlı kullanılan çok eski bir alternatif tıp yöntemidir.

 

Bioenerji Eğitimi Ile Kazanımlarınız

  • Stresle başa çıkacaksınız 
  • İletişim seviyeniz artacak
  • Duygularınız regüle olacak
  • Hastalıklarınız için alternatif bir şifa kaynağı olacak
  • Negatif duygulardan arınacaksınız
  • Sorunlarla hızlı bir şekilde başa çıkacaksınız

CPD Tarafından uluslararası sertifika verilecektir.

https://cpduk.co.uk

https://cpduk.co.uk/providers/brussels-academy